Company Detail

  1. Home
  2. Poland
  3. Company detail
Freelancers
employer

About “przedszkole bielsko promyczek”

Zapraszamy serdecznie do Przedszkola Niepublicznego „PROMYCZEK” w Bielsku-Białej, które istnieje od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką edukacyjną dla dzieci w wieku przedszkolnym, obejmującą grupę wiekową od 2,5 do 6 lat.

Nasze przedszkole jest czynne przez cały tydzień od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy, od godziny 7:00 do 17:00.

Posiadamy zaświadczenie o rejestracji w rejestrze przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała pod numerem MZO-4320/256/09/EL.

Przedszkole prowadzi nauczanie i wychowanie zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz programami pracy zatwierdzonymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Przedszkole „PROMYCZEK” Bielsko-Biała powstało z myślą o dzieciach, co potwierdza wykwalifikowana, doświadczona kadra pedagogiczna oraz wysoki standard naszych pomieszczeń, spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny.

Nasza placówka zajmuje powierzchnię 560m2, oferując pięć nowoczesnych sal zajęć z dostępem do łazienek, specjalnie przystosowanych dla dzieci przedszkolnych.

Dbamy o rozwój naszych podopiecznych, dlatego stworzyliśmy dwa kolorowe, bezpieczne place zabaw o łącznej powierzchni 24 arów, które zachęcają dzieci do aktywności ruchowej i integracji z rówieśnikami.

W każdej sali znajduje się wideodomofon umożliwiający wizualną identyfikację odwiedzających nas osób.

Bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem, dlatego cały obiekt jest monitorowany przez 24 godziny na dobę.

Posiadamy również duży parking dla naszych klientów.

 

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | przedszkole bielsko rekrutacja
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

Posted projects

No projects posted yet by this employer.