Company Detail

  1. Home
  2. Poland
  3. Company detail
Freelancers
employer

About “Psycholog Poznan”

Czy czujesz, że życie staje się przytłaczające? Czy potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi? Pozwól sobie na lepsze jutro z profesjonalną pomocą psychoterapeuty Łukasza Błaszczaka.

Zaufaj doświadczeniu i wiedzy, która opiera się na solidnym fundamentcie 5-letniego kursu psychoterapii z akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz 3-letniego kursu Core Training, przygotowującego do roli terapeuty ISTDP. Z Łukaszem Błaszczakiem masz pewność, że trafiasz do specjalisty, który stale doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Ale to nie wszystko! Łukasz Błaszczak to terapeuta, który rozumie, że każdy człowiek jest inny. Dlatego unika sztywnych schematów i podejmuje się pracy z Tobą indywidualnie, z uwagą, troską i precyzją. W jego gabinecie znajdziesz miejsce oparte na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, gdzie budowanie relacji z pacjentem to priorytet.

Nie czekaj! Skontaktuj się już dziś z psychoterapeutą, który pomoże Ci odnaleźć równowagę emocjonalną i lepsze rozwiązania w życiu. Umów się na spotkanie z Łukaszem Błaszczakiem i daj sobie szansę na zdrowie psychiczne i życie pełne satysfakcji!

 

Psycholog – Psychoterapeuta Łukasz Błaszczak Poznań | psychoterapeuta poznań
Szkolna 1/301,
61-835 Poznań
Tel. 798962198

Posted projects

No projects posted yet by this employer.